Hakkımızda


Bakmak, görmenin sırrıdır. Görmek, karanlıktan ışığa yol almaktır. Işık, renklerin kaynağıdır.  Yaşamın renkleri, güzelliklerini yalnızca gören bakışlarla paylaşır.

Söyleyecek sözü, sunacak emeği, paylaşacak amacı olanlar için, gören gözlere ulaşmanın önemini biliyoruz. Kendini ifade etmenin zorlu ama mutluluk verici mücadelesinde doğru bakışın önemini biliyoruz. Ellerin yalnızca işe değil, vefa ve güvene de uzandığını biliyoruz. Sizin hedefinizin bizim tutkumuz olması ne demektir, biliyoruz.

Sizin yanınızda olmak, zamanın karşısında olmaktır çoğu kez.

Sizin yanınızda olmak ahde vefadır.

Sizin yanınızda olmak tartışmasız yüksek kalite sunmaktır.

Sizin yanınızda olmak ortak akla ulaşmaktır.

Sizin yanınızda olmak kilit taşını diğer taşlardan ayırabilmektir.

Sizin yanınızda olmak kuzey yıldızını hiç gözden yitirmemektir.

Bunları nereden mi biliyoruz?

1995 yılında başlayan yolculuğumuzda edindiğimiz deneyimler bizi her zaman daha iyiye daha güzele taşıdı.

Bu yolculukta bizi hiç yalnız bırakmayan sayısız kurum ve kuruluşun takdir ve beğenileri bizi daha çok çaba göstermeye yönlendirdi.

Başardığımız her iş, bir sanat rüzgârı taşımaya bu süreçte daha çok yaklaştı.

Hepsinden önemlisi, sizinle olmak, bizi biz yaptı. Bilgimizi, çabamızı, güvenimizi bir yaşam ağacının meyvesi gibi anlamlandırdı.

Alakoç Reklam olmak, yaşamın renklerini sunmak demektir.

Bu nedenle uzun yıllardır, açık hava reklamcılığı bir sanat olarak sizin hedeflerinizin renklerine boyanmaktadır.

Alakoç Reklam olmak, dostluğun sıcak yüreği olmaktır.

Bu nedenle dostlarımızın hedefleri hedeflerimizdir.

Alakoç reklam olmak, sorumluluk ve çalışkanlıktır.

Bu nedenle zaman bizim kadim bir yardımcımızdır.

Alakoç Reklam’ın, sizinle geleceğe uzanmaktan duyduğu onuru ve sevinci yine sizlerle paylaşmak istedik.

Yaşamın renklerine doğru süren yolculuğumuzda her zaman birlikte olmak en büyük dileğimizdir.

 

 

Vizyonumuz

 

 

Okyanus damlada, çınar tohumda, kâinat atomda gizlidir. Gün gelir damla çoğalır, tohum çatlar, atom parçalanır. O zaman yeryüzünü etkileyen güçler ortaya çıkar.

1995 yılında Ulus’ta açılan küçük bir atölye de, işte böyle bir kuvvet barındırıyordu bünyesinde: Alakoç Reklâm. Büyük işler başaracak tüm çekirdekler gibi bu küçük atölye de kendini aşmak için kendiyle yarıştı. Şimdi, büyük emek ve fedakârlıklarla yapılandırılmış tüm oluşumlar gibi alanının lider kuruluşlarından biri oldu. Alakoç Reklâm’ın sağlamlığı, inanca, adanmaya, çalışmaya, kaliteye dayanıyor. Alakoç Reklâm, gücünü kendisine inanan dostlarından alıyor. Alakoç Reklâm, yağmurla derinleşen damla gibi, güneşe uzanan filiz gibi, yıldıza dönüşen bir parça toz gibi dünden yarına uzanıyor.

Bir arı yaşamını bala, bir kelebek güzelliğe, bir karınca kolonisinin yaşamına adar. Hepsi de emek harcamanın, çalışmanın, kendini insanoğlunun mutluluk ve ihtiyaçlarına adamanın derin kabullenişiyle yücelir.

Alakoç Reklâm da, işini “en iyi” yapanlardan olmakta böyle büyük bir anlam buluyor. Zamana karşı yarışırken, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı tüm detaylarıyla anlamaya ve karşılamaya çalışırken, ürünlerin sanatsal güzellikler ifade etmesine gayret gösterirken, dostlarımızın yüzündeki mutluluk bizim tüm emeklerimizin karşılığı oluyor.

Ormanların derinlerindeki yarları asma köprüler, coşkun nehirlerin iki yanını taş köprüler, iç denizlerin böldüğü şehirleri çelik köprüler birleştirir, bağlar.

Alakoç Reklâm, size ulaşabilmek için köprüler kuruyor. Alakoç Reklâm, yalnızca duymuyor, dinliyor. Yalnızca dinlemiyor, empati kuruyor. Ve elbette, talep ettiğiniz kalitede işler sunabilmek için, “en iyi köprüleri” yapabilmek için, “en iyi planlamayı” ve “en iyi malzemeyi” kullanıyor.

Bülbül hüzünlü şarkısıyla, gül eşsiz rengiyle, çınar güçlü kökleriyle, bulut bereketli yağmuruyla ifade eder kendini.

Kendini ifade etmek, bizler için de gereklidir ama yeterli değildir. Esas olan kendini doğru ifade etmektir.  Alakoç reklâm, iletişim ve tanıtım alanındaki seçkin uzmanlığı ve derin birikimiyle, sizin önemli, eşsiz ve güvenilir özelliklerinizi doğru ve hedeflerinize uygun bir şekilde ifade etmeniz için gerekli olan yolları açmayı garanti ediyor.

İnsan, ona verileni paylaştığı kadar çoğalır. Başkalarına ulaştığı kadar tanınır. Sesini duyurduğu kadar anlaşılır.

Antik Mısır’da, bir tüccar zamanının önüne geçmişti. Pazar yerindeki duvarlara ilk açık hava reklamını çizerken, bu gün sahip olduğumuz reklamcılık olanaklarını tahayyül edebilseydi neler hissederdi, bilmiyoruz. Ama, biz bu gün, taş kalemlerden çok daha fazlasına sahibiz.

Alakoç Reklam, zamanın teknolojik olanaklarını geleneksel kültürümüzün kadim güzellik anlayışıyla birleştirerek sizin kendinizi ifade edebilmeniz için yollar açıyor. Cephe giydirme, cephe tabelası, araç giydirme, totem tabelalar, ledli aydınlatma, led ekran, kurumsal kimlik ve reklâm sektörü kapsamındaki tüm hizmetler için çağımızın son teknolojisi ile hizmetinizdeyiz.

Alakoç Reklâm, hedefinizle aranızdaki köprüdür. Dünden yarına, siz yol almak istediğiniz sürece yanınızda olacaktır.

Özenle ve güvenle.

 

WhatsApp chat